yükleniyor...

HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION Sistem Gereksinimleri

Yapımcı 343 Industries, daha önce Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla Halo: The Master Chief Collection için 5.Sezon duyurusu yapacaklarını açıklamış, Halo 3 ve Halo Reach için yenilikler geleceğini belirtmişti.O Twitter paylaşımı;“Anvil” adı altında gelen güncellemede ise daha öncede söylendiği gibi Halo 3 ve Halo Reach oyunlarına 80 yeni zırh parçası eklenmiş durumda. Bunun yanında oyun içi hata düzeltmeleri de güncelleme ile gelen değişiklikler arasında gösteriliyor.“Battle Pass” tarzı içeriklerin de eklendiği ve birden fazla oyun modunun eklendiği güncellemenin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Konsol oyunculuğunu sonsuza dek değiştiren seri, 6 oyunla birlikte PC’ye geliyor!Halo, artık PC için optimize edildi. 4k UHD’ye ve 60+ FPS’ye kadar sağladığı destek ile her zamankinden daha iyi görünüyor. Diğer ayar seçenekleri arasında özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş destek, FOV özelleştirme ve Daha fazlası sizleri bekliyor.Master Chief Collection içerisinde bulunan oyunlar ise şöyle; Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST Campaign ve Halo 4.

HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: AMD Phenom II X4 960T ; Intel i3550
  • Ekran Kartı: AMD HD 6850 ; NVIDIA GeForce GTS 450
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 43 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Direct3D feature Level 11.1

 

HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla