H1Z1 ücretsiz oldu

08.03.2018
A+
A-

Daybreak Games tarafından 3 yıldır erken erişimde olan H1Z1 oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

H1Z1 ücretsiz oldu

2015 yılından beri erken erişimde olan H1Z1 oyunu, Playerunknown’s Battlegrounds ve Battle Royale gibi oyunların yükselişine engel olamayınca 31 Türk Liralık fiyatını %100 indirim yaparak ücretsiz olarak Steam üzerinden oynanabilir oldu.

Steam üzerinden H1Z1 oyununu şuanda ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 150.000’den fazla satış yapabilen Daybreak Games, diğer benzer oyunlar gibi oyun içi satın almaların bulunduğu oyunda sadece kozmetik amaçlı satın alımlar mevcut.

PARA İLE SATIN ALANLAR NE YAPACAK?

H1Z1’i daha önceden satın alanlar, Steam politikaları kapsamında oyunu iade edebileceklerini bahsederek, para ile satın alanlara özel “teşekkür paketi” adı altında hediye göndereceğini açıkladı. Paket içeriğinde ise: Gasrunner Hoodie, Bloom Survivor T-Shirt, Splinter Camo ARV10, Victory Crates, 10,000 Skulls itemları oyunu daha önce satın alanların olabilecek.

"H1Z1 ücretsiz oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere H1Z1 ücretsiz oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda H1Z1 ücretsiz oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları