Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Güntekin Onay, önce Galatasaray tarafından sonra da Beşiktaş tarafından tepki gördü.

Güntekin Onay, önce Galatasaray tarafından sonra da Beşiktaş tarafından tepki gördü.

ABONE OL
22 Ağustos 2023, 00:44:14

Güntekin Onay, Beşiktaş’ın Galatasaray’a tepkisini çekti.
Güntekin Onay, Türk futbol camiasının dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Galatasaray’dan sonra Beşiktaş’ın da tepkisini çeken Onay, son zamanlarda sık sık gündeme gelmeye başladı. Güntekin Onay’ın söylemleri, özellikle Beşiktaş taraftarlarını rahatsız etti. Beşiktaş’ın ezeli rakibi Galatasaray’a transfer olan Onay, geçmişte Beşiktaş kulübünde çalıştığı dönemlerde de tartışmalara sebep olmuştu.

Güntekin Onay, Galatasaray forması altında başarılı performanslarıyla tanınmış bir futbolcudur. Ancak Galatasaray’dan sonra Beşiktaş’a transfer olan Onay, taraftarların tepkisini açıkça çekmeye başladı. Onay’ın söylemleri, Beşiktaş taraftarlarını kızdırdı ve sosyal medyada büyük bir tartışma başladı.

Onay’ın Beşiktaş’a olan tepkisi, geçmişteki ilişkilerine dayanıyor. Onay, Beşiktaş takımında antrenörlük yaparken de sık sık eleştirilere maruz kalmıştı. Taraftarlar, Onay’ın Galatasaray’a transfer olmasıyla birlikte kendisine olan güvenlerini kaybetti ve tepkilerini dile getirdi. Sosyal medyada, Onay’ın Beşiktaş’a transfer olmasının ardından birçok eleştiri ve tepki mesajı paylaşıldı.

Beşiktaş taraftarları, Onay’ın söylemlerine karşı büyük bir öfke duyuyor. Özellikle sosyal medyada yapılan paylaşımlarda, Onay’a yönelik eleştirilerin dozu artıyor. Beşiktaş taraftarları, Onay’ı unutmak istiyor ve geçmişte yapılan hataları hatırlatmak istemiyor. Ancak Onay’ın gündemde kalmaya devam etmesi, taraftarlar arasında hala büyük bir tartışma yaratıyor.

Güntekin Onay, Galatasaray’dan sonra Beşiktaş’ın da tepkisini çeken bir isim oldu. Özellikle Beşiktaş taraftarları, Onay’ın transferiyle ilgili endişelerini dile getiriyor. Onay’ın geleceği ve Beşiktaş’ta nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu olduğu için tartışmalar da devam ediyor. Beşiktaş taraftarları, Onay’ın kendisini kanıtlamasını bekliyor ve eleştirilere yanıt vermesini istiyor.

Kaynak (Foto – Haber): https://ajansspor.com/haber/dun-galatasaray-bugun-besiktas-guntekin-onay-yine-hedef-637517
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments