yükleniyor...

Güney Kore'de Satışa Sunulan iPhone X Dakikalar İçerisinde Tükendi!

Güney Kore’de bir operatör şirketinde satışa sunulan iPhone X modelleri 3 dakika içerisinde tükendi.

Bilindiği gibi bu yılın en çok ilgi gören akıllı telefonu iPnone X ön siparişe sunulduğu anda dakilar içerisinde tükenmişti. Bugün Güney Kore’de bir mobil operatörde satışa sunulan iPhone X ürünleri 3 dakika içinde tükendi.

LG ve Samsung gibi ünlü akıllı telefon markalarına ev sahipliği yapan Güney Kore’de mobil operatör şirketlerinden SK Telecom’da satışa sunulan iPhone X ürünleri 3 dakika içerisinde tükendi. Gümüş renk iPhone X en hızlı tükenen ürün oldu.

İlk olarak Güney Kore’ye gönderilen iPhone X sayısının 150 bin adet civarında olduğu belirtiliyor. Ancak bu rakam görüldüğü gibi hiç de yeterli olmamış. 64 GB hafızası bulunan modelin fiyatı 1.237 $ olarak belirlendiği Güney Kore’de bu ürün oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı. 24 Kasım tarihinde ülkemizde de satışa sunulacak olan iPhone X ürünlerine sahip hemen sahip olmak isteyen Apple severler operatör şirketlerine ön sipariş verebilirler.

 

Güney Kore'de Satışa Sunulan iPhone X Dakikalar İçerisinde Tükendi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Güney Kore'de Satışa Sunulan iPhone X Dakikalar İçerisinde Tükendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü tarhana ekşi olursa ne yapılır