yükleniyor...

Güney Kore'de Satışa Sunulan iPhone X Dakikalar İçerisinde Tükendi!

Güney Kore’de bir operatör şirketinde satışa sunulan iPhone X modelleri 3 dakika içerisinde tükendi.

Bilindiği gibi bu yılın en çok ilgi gören akıllı telefonu iPnone X ön siparişe sunulduğu anda dakilar içerisinde tükenmişti. Bugün Güney Kore’de bir mobil operatörde satışa sunulan iPhone X ürünleri 3 dakika içinde tükendi.

LG ve Samsung gibi ünlü akıllı telefon markalarına ev sahipliği yapan Güney Kore’de mobil operatör şirketlerinden SK Telecom’da satışa sunulan iPhone X ürünleri 3 dakika içerisinde tükendi. Gümüş renk iPhone X en hızlı tükenen ürün oldu.

guney korede satisa sunulan iphone x dakikalar icerisinde tukendi

İlk olarak Güney Kore’ye gönderilen iPhone X sayısının 150 bin adet civarında olduğu belirtiliyor. Ancak bu rakam görüldüğü gibi hiç de yeterli olmamış. 64 GB hafızası bulunan modelin fiyatı 1.237 $ olarak belirlendiği Güney Kore’de bu ürün oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı. 24 Kasım tarihinde ülkemizde de satışa sunulacak olan iPhone X ürünlerine sahip hemen sahip olmak isteyen Apple severler operatör şirketlerine ön sipariş verebilirler.

 

Güney Kore'de Satışa Sunulan iPhone X Dakikalar İçerisinde Tükendi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Güney Kore'de Satışa Sunulan iPhone X Dakikalar İçerisinde Tükendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.