yükleniyor...

Gta VI Hakkında Detaylar

Grand Theft Auto VI hakkında dolaşan tüm dedikoduları topladık.

Her yeni oyununda oyun piyasasını canlandırıp, biz buranın kralıyız diyen Rockstar Games’in oyunu Grand Theft Auto yeni oyunu Gta V ile hiç gündemden düşmemişken, yeni çıkacak olan oyunu hakkında yeni dedikodularda gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu yazımızda tüm dedikodular ve varsayımlar çerçevesinde hazırlandığını sakın unutmayın. 

Herkesin fazlası ile beklediği Grand Theft Auto’nun yeni versiyonu Grand Theft Auto VI’ı 2018 yılında çıkmasını sizlerde bekliyorsanız biraz daha beklemeniz gerektiğini düşünüyoruz. 

GRAND THEFT AUTO VI NE ZAMAN ÇIKACAK?

Grand Theft Auto’nun yapımcısı Rockstar Games, yeni oyun üzerinde çalıştığını videolar ile bildirmişti. Red Dead Redemption 2 üzerinde çalıştığını ve 2018 yılında duyuracağını açıklayan Rockstar Games, iki açık dünya oyununu aynı anda çıkartmak gibi büyük bir hata yapmayacak kadar iyi derece stratejiye sahip bir firma.

Bir diğer varsayım ise, Rockstar Games, Grand Theft Auto oyunlarını 4 veya 5 yılda bir piyasaya sürmüştü. Buna istinaden ise Gta VI ise 2019 yada 2020 yılında çıkma olasılığı var.

GRAND THEFT AUTO VI NEREDE GEÇECEK?

Biz Türkler tabi kide oyunun Türkiye’de geçmesini istiyoruz fakat ne yazık ki şuan bu olasılık çok düşük gibi duruyor. Bizleri büyük bir Amarika haritası ile karşılayacak gibi duruyor, daha önceden hazırladığı haritalardan dahi büyük ve gerçekçi bir harita bizleri bekliyor olabilir.

Gta VI Hakkında Detaylar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Gta VI Hakkında Detaylar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla