yükleniyor...

GTA 6’nın çıkışı için Take-Two’dan ipucu geldi

GTA 6 İle Yeni Maceralar Başlıyor: Çıkış Tarihi ve Beklentiler

Grand Theft Auto serisi, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir oyun serisi olarak bilinir. Yapımcısı Rockstar Games’in çatı şirketi Take-Two Interactive’in yıllık finans raporunda yer alan öngörülere göre, GTA hayranları uzun süredir bekledikleri yeni oyunları GTA 6 ile 2025 mali yılında tanışacaklar.

Rapora göre, şirket elde etmek istediği net 8 milyar dolar geliri 2025 mali yılı içinde çıkarmayı hedefliyor. Bunun için de GTA serisi, şirketin en büyük gelir kaynağı olduğundan, yeni GTA oyununun payı büyük olacak.

IGN’in haberine göre, Take-Two geçtiğimiz yıl ürün ve servis satışlarından 5.3 milyar dolar net gelir elde etti. Bu tablonun oluşmasında Zynga’nın satın alınması önemli bir rol oynadı. Ancak şirketin hedeflediği gelir miktarına ulaşmak için ya büyük bir satın alma ya da “hit” bir oyun çıkarması gerekiyor. Beklenen “hit” oyunun ise yeni GTA oyunu olacağı iddia ediliyor.

Rockstar Games’in GTA 6’yı 2024’te olmasa bile 2025’in ilk üç ayı içinde piyasaya sürmesi ihtimaller arasında yer alıyor. Ancak oyunla ilgili sızıntılar başladığında, bu bekleyiş daha da azalacak.

Tüm bu gelişmeler, GTA 6 hayranlarını heyecanlandırdı ve yeni maceraların başlangıcını beklemelerine neden oldu.

GTA 6’nın çıkışı için Take-Two’dan ipucu geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere GTA 6’nın çıkışı için Take-Two’dan ipucu geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI American Horror Story Izle Horse At Yarışı Tahminleri Batman Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler yapılacaklar listesi uygulama Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 1997 doğumlu kaç yaşında olur