yükleniyor...

Gta 5'de Uzaya Çıktılar

Gta 5’de artık Uzaya gitmek mümkün, geliştirilen yeni mod ile birlikte artık 12 gezegene yolculuk yapabileceğiz…

Grand Thef Auto’nun en çok oynanma nedenlerinden birisi de oyun için geliştirilen modları, bu modlar ile daha eğlenceli oyun deneyimi  yaşıyoruz.

Bu deneyimleri arttırmak için bir yapımcı Gta 5 için uzay modu hazırladı, uzay modu mod geliştiriciler için bir alt yapı olarak hazırlanmış gibi gözüküyor.

Temmuz ayında ilk fragmanı yayınlanan Gta 5 Uzay modunun, artık oynanış bideoları da gün yüzüne çıkıyor.

UZAY MODUNDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Oynanış videolarından gördüğümüze kadar şuanlık mod çok akıcı gibi durmuyor, fakat yine de deneyimlenmesi gereken bir mod gibi duruyor. Mod’da 12 adet gezegen, hikayeli görevler ve yan görevler bulunduğu söyleniyor. 

Gta5-mods sitesinden indirebileceğiniz mod, 09.09.2017 tarihinde bilinmeyen bir nedenden dolayı kaldırılmış, fakat yeniden yayınlacağı açıklandı…

Gta 5'de Uzaya Çıktılar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Gta 5'de Uzaya Çıktılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla