yükleniyor...

GTA 5 Akıllı Telefonlarda Artık!

Güncel ve yeni oyunları akıllı telefonlarınız ve eski bilgisayarlarınızda oynayamıyor musunuz? Bu yazımızda size bu sorunun önüne nasıl geçebileceğinizi anlatacağız. GTA 5 ve ona benzer yüksek çözünürlük ve sistem özellikleri isteyen oyunları eski bilgisayarlarımıza yüklememiz pek mümkün bir durum gibi gözükmüyor. Yüklenseler bile maalesef genellikle açıldıktan belli bir süre sonra cihazlar kendilerini kapatıyorlar. GTA 5 için 64 Bit işletim sisteminin yanında yüksek Ram, güçlü işlemci, güçlü ekran kartı, güçlü power… ve sayamadığımız güçlü bir çok donanım gerekiyor.

gta_5_fp-5

Dominic Szablewski adlı geliştirici tarafından tamamen ücretsiz olarak oyun sevenlerin beğenisine sunulan Jsmpeg-vnc adlı bir yazılım ise yüksek kalitedeki oyunları bir video oyun ile video akışı arasındaki hale dönüştürüyor. Bu sayede oyuna her yerden hızlıca erişebiliyorsunuz ve çok küçük gecikmeler ile oyuna yön verebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan yazılımı sizlerde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Klavye ve farenizden gelen komutları yayın yapan ana bilgisayara aktaran program yardımı ile oyunu akıllı telefon ve bilgisayarlarınızdan oynayabiliyorsunuz.

Jsmpeg-vnc aynı kalitede görüntüyü iletmekte. Jsmpeg-vnc’ın yaptığı video yayınının kalitesi değiştirilebiliyor. Program 60 FPS kare hızıyla yayın yapabiliyor.

Sizlerde link üzerinden programı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

GTA 5 Akıllı Telefonlarda Artık! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere GTA 5 Akıllı Telefonlarda Artık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla