yükleniyor...

'Grinin Daha Karanlık Elli Tonu' Filminden Yeni Fragman!

Grinin Elli Tonu filminin 3. devam filmi, Grinin Daha Karanlık Elli Tonu için ilk fragman yayımlandı.

Grinin Elli Tonu ismini sizlerde duymuşsunuzdur. Çıkış tarihinden günümüze kadar bir çok ağır eleştiriye maruz kalan film, üçüncü devam filmi için bir fragman yayınladı. 

Grinin Elli Tonu filminde aşırı erotizm ve şiddet ögeleri izleme iç güdülerimizi harekete geçiren film, yüksek gişe hasılatı ile adında sıkça söz ettirdi. Filmi, kitabına göre daha edebiyat unsurlarını öne çıkarıyor olsa da filmde erotik ve şiddet unsurları daha ön planda işlenmiş.

3. devam filmi olan Grinin Daha Karanlık Elli Tonu filminin bütçesi ise 60 milyon dolar olarak açıklandı. Daha fazla lafı uzatmadan sizleri fragman ile baş başa bırakıyorum.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CgPyUUGp9cM&feature=youtu.be

'Grinin Daha Karanlık Elli Tonu' Filminden Yeni Fragman! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 'Grinin Daha Karanlık Elli Tonu' Filminden Yeni Fragman! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Abdül Ne Demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir gta 6 sistem gereksinimleri Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay