yükleniyor...

Greyhound Filmi İnternet Üzerinden Yayımlanacak

Sony Pictures tarafından yapımcılığı yapılan Greyhpund’un yayın hakları için Apple ile anlaşıldı. Film önümüzdeki ay Apple TV+ da izleyicilerle buluşacak. Greyhound Filmi İnternet Üzerinden Yayımlanacak

Greyhound Filmi İnternet Üzerinden Yayımlanacak

Tom Hanks’in yeni savaş filmi Greyhound, sinemalarda yayımlanmak yerine doğrudan internet üzerinden yayımlanacak. 10 Temmuz tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyicilerle buluşacak olan film aslında 15 Mayıs da sinemalarda yayımlanacaktı. Fakat Corona Virüs Salgını baş gösterince tüm planlar değişti. Firma önce sinemalarda yayımlayacağı filmi, şimdilerde ise internet üzerinden yayımlayacak.

Captain Philips ve Dunkirk’ü Hatırlatıyor

Greyhound Filmi, İkinci Dünya Savaşında olan gerçek bir olaydan esinlenerek hazırlanmıştır. Tom Hanks’i bir Amerikan destroyer gemisinde ilk gününü geçiren kaptan Ernest’i görüyoruz. Krause’un gemisi ise devriye atarken Nazi botları tarafından pusuya düşürülerek yok ediliyor.Tom Hanks’in başka filmi olan Captain Philips ile benzerliği olan ayrıca Dunkirk filmini bizlere hatırlatan bu film, sinema severlerin büyük beğenisini kazanacak gibi duruyor. Bildiğiniz üzere Captain Philips filmi, altı dalda Oscar’a aday gösterilmiş ve büyük başarılara imzasını atmıştı.Filmin başrolünde yer alan Tom Hanks ayrıca senaryo kısmında yer almakta. Yönetmenliğini Aaron Scheider’in yaptığı Greyhound, eğer ertelenmez ise, 10 Temmuz 2020 tarihinde Apple TV+ platformu üzerinden yayınlanacak. Konuyla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bilgi sahibi olmak için bizi takipte kalın.

Greyhound Filmi İnternet Üzerinden Yayımlanacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Greyhound Filmi İnternet Üzerinden Yayımlanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla