yükleniyor...

Google'nin Tablet Bilgisayarı Pixelbook Tanıtıldı!

San Francisco’da düzenlenen bir etkinlikte yeni Google ürünleri tanıtıldı. Etkinlikte tanıtılan yeni tablet bilgisayar Pixelbook’un özellikleri ve satış fiyatı belli oldu.

Bugün düzenlenen Google lansmanı ile tanıtılan birbirinden üstün Google ürünleri ile birlikte Pixelbook da tanıtıldı. Sahip olduğu ince ve şık tasarımı ile herkesi büyülen Pixelbook’un özellikleri ve satış fiyatı da belli oldu.

Apple’ın Macbook bilgisayarlarına rakip olacak olan Google Pixelbook sahip olduğu özelliklerle göz dolduruyor. Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olmayan cihazda ekranın üst kapağı bir Pixel telefonuna benzetiliyor. Oldukça ince bir yapıya sahip olan bilgisayar10 mm kalınlığında ve 997 gram ağırlığında. 1 kilogramdan daha hafif olan bilgisayarla birlikte Google’nin yeni akıllı kalemi Pixel Pen de tanıtıldı.

Sahip olduğu donanımsal özelliklerin başında ise 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanının bulunması oldu. Satın almak istediğiniz Pixelbookların Core i5 ya da Core i7 işlemcilerine sahip olmalarını siz belirliyorsunuz.

Son zamanlarda oldukça popüler olan hem tablet hem de bilgisayar özelliklerini sunan 2 in 1 adı verilen sistem Pixelbooklarda mevcut durumda. 12.3 inç büyüklüpünde QuadHD çözünürlüğe sahip ekranı bulunan Google’nin yeni gözdesinib belirlenen satış fiyatı ise 999 dolar. Cihaz 31 Ekim’de satışa sunulacak.

Google'nin Tablet Bilgisayarı Pixelbook Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google'nin Tablet Bilgisayarı Pixelbook Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla