yükleniyor...

Google’ın Sosyal Medyası Keen Yayınlandı

Geçtiğimiz senelerden beri dev firmaları ve bireysel insanların sürekli üzerinde çalıştığı sosyal medya uygulamaları, bazı nedenlerden dolayı tutmamıştı. Hem reklam açısından hem de bütçe nedeniyle proje ortaya koyamayan ve sağlam bir sosyal medya mecrasıyla karşımıza gelemeyen insanlarımız, projelerini askıya kaldırmıştı. Tabii ki bu aşamada da Google çalışmalara başladı ve kısa süre önce Google’ın sosyal medyası Keen yayınlandı. Peki yeni sosyal medya bizlere neler sunacak?

Google’ın Sosyal Medyası Keen Pinterest’e Benzetiliyor

Bildiğiniz üzere Dünya’nın en büyük ve gelişmiş sosyal medya ağlarından olan Pinterest, geçtiğimiz sene para kazanma konularıyla da gündeme gelmişti. Altyapısına yeni kayıt olan kullanıcılara ilgi alanlarıyla alakalı sorular yönelten Pinterest, kullanıcıların ilgilerine göre paylaşımlar ve yeni bilgiler çıkarıyordu. Yeni sosyal medya Keen de, aynı işlemi yapacak.Keen platformuna kayıt olduğunuzda, sürekli sizin ilgilendiğiniz şeylerle alakalı görsellerle ve yeni bilgilerle karşılaşıyorsunuz. Bünyesinde milyonlarca resim barındıracak platformun, Pinterest altyapısından farkı da bulunuyor.

Google’ın Sosyal Medyası Keen Yapay Zeka Kullanıyor

Yeni sosyal medya platformu Keen, kullanıcılara daha güvenilir bir ortam sunmak adına yapay zekaya da yer verecek. Platformu kötü niyetli işler için kullanacak insanları tespit edecek yapay zeka, yeni mecrayı Pinterest’ten ayırıcı özellik diyebiliriz. Bu zamana kadar çalışmaları sürdürülen ve tüm detayları ortaya çıkan yeni sosyal medya mecrasını da şu an kullanımda. Peki nasıl kayıt oluşturacağız?

Keen Android Tabanlı Cihazlarda Kullanılıyor

Yeni sosyal medya uygulamalarından olan Keen, Play Store üzerinden Android cihazlar için indirilebilir durumda. Aynı zamanda yeni uygulamayı, tıpkı diğer sosyal medya mecraları gibi tarayıcı üzerinden de kullanabilirsiniz. Tabii ki uygulama indirmek sizin için daha kullanışlı olacaktır. Eğer platforma kayıt olmadan küçük bir tanıtım görmek istiyorsanız, sizin için aşağıya tanıtım videosu bırakıyoruz. Sosyal medya uygulaması hakkında yenil bilgiler geldikçe de sizlerle paylaşıyor olacağız.

Keen Tanıtım Videosu

Google’ın Sosyal Medyası Keen Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google’ın Sosyal Medyası Keen Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla