Google’ın Salı Günü TanıtacağI Tablet Sızdı !

Google’ın Salı Günü TanıtacağI Tablet Sızdı !

Google, 9 Ekim’de yeni cihazlarını tanıtmaya hazırlanırken bir taraftan Pixel 3 Xl’ın bir firma tarafından satışa çıkartılması ve yeni çıkaracağı tabletinin de sızdırılması bu yeni cihazların merakını tamamen baltalamış oldu ve Google, sızıntıların önüne geçemedi. Pixel Slate isminde ki cihazının görüntüleri haberimizde.

Google, 9 Ekim Salı günü özellikle merakla beklenen Pixel 3 ailesi ile beraber farklı yeni ürünlerini tanıtmayı planlıyor. Son sızan raporlara göre bir tabletin de tanıtılması bekleniyordu ve bu tabletin görüntüleri sızmış durumda. Google Pixel Slate olarak isimlendirilmesi beklenen tablet ayrıca Android işletim sistemi ile değil, Chrome OS ile gelecek. Ve bu tablet Chrome OS‘in yeni yazılım ve kullanıcı arayüzü ile gelecek.

Google’ın bu yeni tableti ile beraber bir kalem de tanıtacağı söyleniyor. Ayrıca parmak izi okuyucusu da bulunacak . Stereo hoparlörün de gelmesi beklenen cihaz ayrıca USB Type-C bağlantısına sahip olması bekleniyor.

Bu tablet ile beraber tablete özel aksesuarları da tanıtmayı düşünen Google, klavyeli kılıfının alt yüzeyine dokunmatik trackpad koymayı düşünüyor. Ayrıca tuşlar gördüğünüz üzere dairesel olacak. Hangi işlemci kullanılacak şuan belli değil, bütün detaylar Salı günü belli olacak ve sizlere aktaracağız.

 

"Google’ın Salı Günü TanıtacağI Tablet Sızdı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google’ın Salı Günü TanıtacağI Tablet Sızdı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’ın Salı Günü TanıtacağI Tablet Sızdı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları