yükleniyor...

Google'a Polis Baskın Düzenledi !

İnternet dünyasının devi olan Google bugün polis baskınıyla sarsıldı ve gündemlere oturdu. Peki neden Polis baskın düzenledi bu büyük şirkete .. Detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz .

Google , internet dünyasında güzel paralar kazanıyor ve bir süredir bu reklamların vergilerini devletlere ödemediği için eleştiriliyordu. Bu ülkeler içerisinde yer alan Fransa ise , gece saat 5 civarında Paris’te ki Google ofisine baskın düzenledi ve savcı, vergiden sorumlu müdürlerle birlikte yaklaşık 100 kişi civarında kişi ile baskın düzenlendiği belirtiliyor.

image

La Parisien gazetesinin güvenlik görevlilerinden aldığı haberlere göre bu baskının sebebi vergi kaçakçılığı olarak belirtilmiş.
Fransa Maliye Bakanlığı tarafından, hiçbir uzlaşma kabul edilmeden geçmiş vergi borçları ve cezaları ile birlikte Google’dan toplam 1,6 milyar avro talep edildiği biliniyor. Bakalım Google buna karşı nasıl bir hamle yapacak ..

Kaynak : Technosfer

Mert Büyük

Google'a Polis Baskın Düzenledi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google'a Polis Baskın Düzenledi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Rüveyda Ne Demek Shameless Izle Sportboss American Horror Story Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü gta 6 sistem gereksinimleri 2006 kaç yaşında