SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
861
319 0

Google'a Polis Baskın Düzenledi !

Google'a Polis Baskın Düzenledi !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

İnternet dünyasının devi olan Google bugün polis baskınıyla sarsıldı ve gündemlere oturdu. Peki neden Polis baskın düzenledi bu büyük şirkete .. Detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz .

Google , internet dünyasında güzel paralar kazanıyor ve bir süredir bu reklamların vergilerini devletlere ödemediği için eleştiriliyordu. Bu ülkeler içerisinde yer alan Fransa ise , gece saat 5 civarında Paris’te ki Google ofisine baskın düzenledi ve savcı, vergiden sorumlu müdürlerle birlikte yaklaşık 100 kişi civarında kişi ile baskın düzenlendiği belirtiliyor.

image

La Parisien gazetesinin güvenlik görevlilerinden aldığı haberlere göre bu baskının sebebi vergi kaçakçılığı olarak belirtilmiş.
Fransa Maliye Bakanlığı tarafından, hiçbir uzlaşma kabul edilmeden geçmiş vergi borçları ve cezaları ile birlikte Google’dan toplam 1,6 milyar avro talep edildiği biliniyor. Bakalım Google buna karşı nasıl bir hamle yapacak ..

Kaynak : Technosfer

Mert Büyük

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Google'a Polis Baskın Düzenledi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google'a Polis Baskın Düzenledi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google'a Polis Baskın Düzenledi ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.