yükleniyor...

Google Uygulama Gelitiricilere Para Yardımı Yapmaya Hazırlanıyor

Google , çıkardığı uygun segmentli Android One telefonları için özellikle uygulamaları tam olarak optimize ettirebilmek için uygulama geliştiricilerle görüşüyor. Fakat aslında çoğu Android kullanıcılarının kanayan yarası bu . Google Play Store’daki uygulamaların AppStore’dan sonra gelmesi veya onunla aynı kalitede güncelleme içerememesi gibi. Google bununda önüne geçecek gibi gözüküyor.

1414505800_android1

 

Google Mühendisleri , uygulama geliştiriciler ile bir işbirliğine gidiyor ve onlara belirli miktarda ödeyerek daha hızlı güncellemeyi vermelerini, Google Play Store’u da ihmal etmemeyi telkin ediyorlar. Bu uygulamanın ismi ‘Sıfır Reyting’ . Bu ne anlama geliyor derseniz aslında mobil anlamda yabancı bir isim değil bu . Mesela Whatsapp ve Facebook arasındaki ilişki gibi , arasındaki işbirliği ile birbirlerine pozitif anlamda katkıda bulunuyorlar.

Android-5.0-Lollipop-Bugdroid

 

Ve ayrıca uygulamacılara ise kota koyma bakımından biraz daha esneklik sağlatıyor. Bu yüzden uygulamacıların işi daha kolay oluyor. Apple geçtiğimiz günlerde AppStore’a uygulama genişliği bakımından kotayı 2Gb’dan 4Gb’a çekti. Yani uygulamalar daha kısa sürede ve uygulama geliştiricileri yormadan gelebilecek. İleriki günlerde göreceğiz.

 

 

Google Uygulama Gelitiricilere Para Yardımı Yapmaya Hazırlanıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Uygulama Gelitiricilere Para Yardımı Yapmaya Hazırlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla