yükleniyor...

Google Ultra Pixel iPhone X'e Rakip Olmaya Geliyor!

Google’nin iPhone X modelinden sonra rakibine meydan okumak için Google Pixel 2 modellerinin yanında bir sürpriz yaparak Google Ultra Pixel modelini tanıtması bekleniyor.

Bilindiği üzere HTC ile iş birliği içerisinde Pixel serisine ait akıllı telefonları üreten Google geçtiğimiz günlerde HTC’nni Pixel takımını satın almıştı. Teknoloji devi firmanın yeni projesi ise iPhone X’e kafa tutacak olan Google Ultra Pixel modeli.

Bu yıl tanıtılacak olan Google Pixel 2 serisi cihazlarla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Google bu yıl çıkaracağı cihazlara çok büyük değişiklikler yapmayacak. Yani Apple’dan aşina olduğumuz durum burada da geçerli olacak. Cihazın tasarım konusunda bir değişikliğe gitmemesi düşünülürken yalnızca donanımsal iyileştirilmelerin yapılması tahmin ediliyor. Ancak farkını yeni üreteceği Google Ultra Pixel ile koymayı düşünüyor.

Google Ultra Pixel hakkında iddialar ortaya atan kanal Mrwhosetheboss adında. Yayınladığı 6 dakikalık bir video ile Google Ultra Pixel cihazından uzun uzun bahsetmiş.

iPhone X’e rakip olmaya hazırlanan Ultra Pixel sahip olması beklenen yeni ekran kasa oranı ile ilgi çekmesi bekleniyor.

Google Ultra Pixel iPhone X'e Rakip Olmaya Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Ultra Pixel iPhone X'e Rakip Olmaya Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla