yükleniyor...

Google Trips Uygulaması Yardımınıza Yetişiyor

Size yabancı yerlere gittiğiniz zaman ulaşım, yiyecek, içecek, giyecek veya o güne ait planlamalar yaparak size öneriler sunan seyahat uygulaması Google Trips Android ve iOS platformlarda kullanıma sunuldu.

Birkaç ay öncesinde Google’ın günlük şehir yaşantınızda yaptığınız işleri belli bir düzene sokarak bir planlama sistemi oluşturmaya yardımcı olacağı şehir rehberi ve seyahat uygulaması olan Google Trips uygulaması Android ve iOS işletim sistemlerinde yayınlandı.

Google Trips Ne İşe Yarıyor?

day-plans-google-trips

Girdiğiniz bölgeye göre, o bölge üzerindeki tüm fırsatlar ve imkanlar hakkında sizleri bilgilendiren bir seyahat uygulaması. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de ücretsiz bir şekilde edinilmesi. Google Trips kapsamında 200 şehir olduğu açıklanıyor ve yapılacak olan güncellemeler dahilinde yeni şehirlerin eklenmeyeceği düşünülüyor.

Google Trips’i kullanarak kalmak istediğiniz oteli aramak için, uçak bileti sorgulamak için, yemek yenilecek yerleri aramak için, araç kiralamak için kullanabileceğiniz imkanlar bulunuyor. Tek bir uygulama sayesinde birden işi aynı anda halletmek adına oldukça kullanışlı ve güzel bir uygulama.

Çevrimdışı Kullanım Desteği!

google trips 2

Google Trips’i dilediğiniz zaman internet paketinizin olmadığı zaman ya da internet erişimine sahip olmadığınız durumlarda çevrimdışı özelliği ile kullanabilirsiniz. Bu bakımdan kullanıcıların anlık bilgi alma dışında pek çok ihtiyacını da internet bağlantısı olmadan giderebilmesi mümkün hale geliyor.

Berkay Eke / Technosfer

Google Trips Uygulaması Yardımınıza Yetişiyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Trips Uygulaması Yardımınıza Yetişiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Abdül Ne Demek dijital platform ne demek zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı rakı fiyatları gl hf ne demek