SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1110
411 0

Google Sanal Stres Çarkı Geliştirdi

Google Sanal Stres Çarkı Geliştirdi
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Son dönemde popüler olan stres çarkları artık Google’da da yer alıyor. Google’da bulunan gizli bir bölüm sayesinde sanal stres çarkları ile stres atabilirsiniz.

Son dönemde popüler olan stres çarkları artık Google’da da yer alıyor. Google’da bulunan gizli bir bölüm sayesinde sanal stres çarkları ile stres atabilirsiniz.

Son birkaç aydır herkesin elinde bulunan stres çarkları söylenenlere göre stres atmanızı sağlıyor. Döndürdüğünüz zaman çıkardığı pervane türü bir ses sayesinde insanlar stres attıklarına inanıyor. Birçok sosyal medya hesabında oldukça popüler hale gelen stres çarkları Google bünyesinde de barınmaya başladı. Arama motorunda stres çarkı için özel gizli bir bölüm yapıldı.

STRES ÇARKINA NASIL ULAŞABİLİRİM?

Arama motoru üzerinden stres çarkına ulaşmak isteyen kişiler Google aramasında “spinner” kelimesini aratarak sanal stres çarkına ulaşabilirler. Aramayı yaptığınız zaman karşınıza bir bölme çıkıyor. Bu bölme sayesinde stres çarkını çevirerek siz de huzura erebilirsiniz.

Ancak bu arama işlemi her tarayıcıda çalışmıyor. Chrome ve Firefox internet tarayıcılarında bu özellik desteği sunulmuş durumda. Safari kullanan kişiler bu sekmeyi göremeyebilir. Ayrıca bu seçeneğe ulaşmak için yapılması gereken bir diğer önemli husus da Türkçe arama seçeneklerinin yanında İngilizce sonuçların ad eklenmesi gerekiyor.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Google Sanal Stres Çarkı Geliştirdi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Sanal Stres Çarkı Geliştirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google Sanal Stres Çarkı Geliştirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.