yükleniyor...

Google Pixel Watch 2 sonbaharda tanıtılabilir

Google Pixel Watch 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu – İşte Ne Bekleyebilirsiniz

Google Pixel Watch, bir akıllı saat olması beklenen ilk ürünlerden biriydi ve bu saatleri bekleyen çok sayıda kişi vardı. Birinci nesil Pixel Watch, özellikle verimlilik konusunda Apple Watch ve diğer Wear OS saatlerin gerisinde kalıyordu. Ancak 9to5Google sitesinin haberine göre, Pixel Watch 2 önümüzdeki sonbaharda Pixel 8 serisi akıllı telefonlarla birlikte resmiyet kazanacak. Peki, Pixel Watch 2 ile ne bekleyebilirsiniz?

Donanım Özellikleri

Pixel Watch 2’nin ilk nesline göre önemli geliştirmeler yapması bekleniyor. Yeni nesil saatlerde daha yüksek bir performans ve daha uzun pil ömrü sunabilecek bir işlemci kullanılacak. Ayrıca, Pixel Watch 2’ye cihazlarında bulunan sağlık sensörleri de yerleştirilecek. Buna ek olarak, önceki nesil saatlerde sadece 41 mm boyutlu olan kasa seçeneği yerine daha büyük bir seçenek de sunulması bekleniyor.

Yazılım Özellikleri

Yazılımın da Pixel Watch 2’nin önemli bir parçası olması bekleniyor. Google, Android 14’te uyarlanabilir Material You renk temasının tercih edileceğini belirtti. Pixel Watch, kandaki oksijen seviyesini ölçme ve gece boyunca vücut sıcaklığını ölçme gibi özellikleri henüz aktif hale getirmedi. Ancak, Pixel Watch 2 ile birlikte bu özelliklerin de aktif hale getirilmesi bekleniyor.

Sonuç

Google Pixel Watch 2, beklentileri karşılayabilecek bir saat olacak gibi görünüyor. Yüksek bir performans, uzun pil ömrü, sağlık sensörleri ve daha büyük bir kasa seçeneği ile geleceği tahmin ediliyor. Ancak, Pixel Watch 2’nin çıkış tarihi henüz net değil. Pixel Watch 2’nin özellikleri ile ilgili daha fazla bilgiye erişebilmek için Google’ın resmi web sitesini takip edebilirsiniz.

Google Pixel Watch 2 sonbaharda tanıtılabilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Pixel Watch 2 sonbaharda tanıtılabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Zonguldak Nöbetçi Eczaneler zyxel modem kurulumu mastika rakı fiyatı rakı fiyatları 2006 kaç yaşında demon slayer izle 52 hafta kaç ay