yükleniyor...

Google Pixel Cihazlarının Çıkış Tarihleri ve Fiyatları Belli Oldu!

Önümüzdeki günlerde lansmanı yapılacak olan Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL cihazlarının çıkış tarihleri ve fiyatları belli oldu.

Tanıtımına yalnızca bir gün kalan Google tarafından üretilen yeni Pixel cihazları Pixel 2 ve Pixel 2 XL’nin satışa çıkış tarihi ve fiyatları konusunda bilgiler netleşmeye başladı.

Google alt yapısı ile üretilen yeni amiral gemileri Pixel 2 ve Pixel 2 XL cihazlarının tanıtılmasına oldukça az bir süre kala sızıntılar da gittikçe netleşmeye başladı.

Android işletim sistemli akıllı telefonların sızıntılarını yapmasıyla bilinen Evan Blass, bugün Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL cihazlarının çıkış tarihlerini ortaya koydu. Evan Blass tarafından yayınlanan belgelere göre Pixel 2 cihazı 19 Ekim tarihinde satışa sunulacak.

Google Pixel 2 XL cihazı ise küçüğü Pixel 2’den yaklaşık 1 ay sonra yani 15 Kasım tarihinde satışa sunulacak.

Evan Blass verdiği bilgilere göre ön sipariş tarihleri şu an için belli değil ancak cihazların lansman tarihinden itibaren ön siparişlerin de açılacağını düşünüyor.

Satış fiyatları konusunda ise Pixel 2 cihazının 64 GB depolama alanı sunan versiyonu 649 dolar, 128 GB depolama alanı sunan versiyonu ise 749 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Pixel 2 XL cihazı için ise bu durum 64 GB depolama alanı sunan cihazlarında 849 dolar olurken 128 GB depolama alanı sunan cihaz ise 949 dolar civarında olacak.

Google Pixel Cihazlarının Çıkış Tarihleri ve Fiyatları Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Pixel Cihazlarının Çıkış Tarihleri ve Fiyatları Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla