yükleniyor...

Google Pixel , 2017’de Toplam Ne Kadar Satıldı ?

IDC firması , Google Pixel satışlarına ait verileri paylaştı ve Google’ın telefon pazarından hala istediğini alamadığı net şekilde belli oluyor. Detaylar haberimizde

IDC araştırma firması , Google Pixel akıllı telefonlarının 2017 satış rakamlarını açıkladı . Şirketin araştırma direktörü olan Francisco Jerenimo’nun paylaştığı verilere göre Google , 2016’a göre 2 kattan fazla telefon sattı. 2017 Yılında satılan telefona Google Pixel 1 ailesi de dahil olmak üzere 3.9 Milyon civarında bir satış rakamı var.  İstatistiklere göre Google güzel bir ivme kaydetmiş fakat bu özellikle rakipleri Apple ve Samsung’dan çok çok geride yani rakiplerine göre sönük kalmış diyebiliriz.

Aslında bizim beklentilerimiz de bu satışlara göre çok çok yüksekti , çünkü Google’ın kendi telefonu olduğundan güncellemeleri ilk alan telefon hep Pixel serisi oluyor ve bu sene özellikle kamera anlamında mükemmel işlere imza attı. DxOMark testinde kamera performansında en iyi telefon konumunda yer alıyor 97 puanla. Kamera anlamında rakiplerine fark attı diyebiliriz. 

Google, telefonları için kendi işlemcilerini geliştirdiğini de sizlere aktaralım. Bakalım 2018 Google telefonları açısından nasıl geçecek ? Pixel 3’ün de Mayıs anlamında tanıtımının olacağını söyleyebiliriz. 

Google Pixel , 2017’de Toplam Ne Kadar Satıldı ? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Pixel , 2017’de Toplam Ne Kadar Satıldı ? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Shameless Izle Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır 1997 doğumlu kaç yaşında olur