yükleniyor...

Google Pixel 2 Xl Tanıtıldı !

Google, bugün San Francisco’da düzenlediği etkinlik ile beraber yeni telefonlarını dünyaya tanıttı. Google Pixel 2 Xl’ın detaylarına hep beraber bir göz atalım .

Google Pixel 2 Xl, adından da anlaşılacağı üzere daha büyük bir ekrana sahip olan model. Saf Android deneyimini büyük ekran sever kullanıcılara sunacak olan Google, özellikle bu telefonu kardeşinden farklı olarak çok daha iyi ekran/kasa oranıyla geliyor. 

6 İnç 2880×1440 çözünürlüğünde Oled ekrana sahip olan bu telefon, ayrıca Android dünyasının en güçlü işlemcisi Snapdragon 835 ile beraber geliyor. 

Pixel 2 ile benzer bir şekilde arka tarafında 12 megapiksel çözünürlüğünde OIS destekli f/1.8 kameranın yer aldığı Pixel 2 XL, ön tarafında ise 8 megapiksel çözünürlüğünde f/2.4 bir kameraya ev sahipliği yapıyor.

4K video kayıt desteğine sahip olan Pixel 2 serisi, Full HD çözünürlükte 120 fps ve HD çözünürlükte ise 240 fps video kaydına imkan tanıyor.

4Gb Ram ile beraber gelen telefon, güncel telefonların 6Gb ram modasına uymamış bu biraz da olsa kullanıcıları üzebilir fakat Saf Android olması , bu açığı rahat bir şekilde kapatır diye düşünüyorum.

Pixel 2 serisinin bir diğer ortak özelliği ise, sahip oldukları IP67 sertifikası sayesinde 1 metre su altında 30 dakika kalabiliyor olmaları. Google Pixel XL 2 modeli, 849 dolar başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak. Bu gerçekten yüksek bir fiyat, özellikle ülkemize ithalatçı garantili olarak geleceğini düşünürsek çoğu kişinin ilk tercihi olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

Google Pixel 2 Xl Tanıtıldı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Pixel 2 Xl Tanıtıldı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla