SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
656
243 0

Google Nexus Cihazı Artık Tanıtılmayacak!

Google Nexus Cihazı Artık Tanıtılmayacak!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Google’ın 4 Ekim tarihinde tanıtımını yapacağı HTC üretimi yeni telefonların Nexus adı altında geleceği daha önceden söyleniyordu. Bu durumdan sonra ise artık Nexus telefonlar üretilmeyeceği söylenirken Google’ın başka bir plan içerisinde olduğu ortaya çıktı.

nexus-marlin-mockup

 

Nexus Marlin ve Nexus Sailfish adı altında iki model Nexus telefon piyasaya çıkaracağı uzun süredir gündemde olan Google’ın aslında Nexus serisine son vererek cihazları Pixel ve Pixel XL adı altında piyasaya sunacağı ortaya çıktı. Google Nexus adı ile sartışa çıkan cihazlar yerine artık yalnızca Google adı taşıyan cihazlar piyasada olacak. 5 inç ekranlı cihaz Pixel, 5.5 inç ekranlı cihazda Pixel XL adıyla tanıtılacak.

4 Ekim tarihinde yapılacak olan etkinlikte ayrıca yeni Chromecast cihazını ve Google Home asistanının tanıtılması bekleniyor.

Utku Can Barut – Technosfer

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Google Nexus Cihazı Artık Tanıtılmayacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Nexus Cihazı Artık Tanıtılmayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google Nexus Cihazı Artık Tanıtılmayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.