yükleniyor...

Google Magic Editor ile fotoğraflar büyüleniyor

Google’dan Yapay Zekâ Destekli Fotoğraf Düzenleme: Magic Editor

Fotoğraf düzenleme süreci artık daha da basit hale geliyor. Google, yapay zekâ destekli yeni fotoğraf düzenleme özelliği “Magic Editor” ile profesyonel bir araç gerektirmeden fotoğraflarınızda büyük değişiklikler yapabilmenizi sağlıyor. Magic Editor, Google I/O 2023 etkinliğinde tanıtıldı ve fotoğraflarınızı baştan yaratmanıza olanak sağlıyor.

Google, Magic Editor özelliğinin neler yapabileceğini gösteren çarpıcı örnekler sundu. İlk örnekte, bir kişinin bir şelale önünde çekilen fotoğrafı Google tarafından tamamen yeniden düzenlendi. Kişi, fotoğrafın başka bir bölümüne taşındı, arka plandaki insanlar silindi ve gökyüzü daha güzel bir mavi tonuna dönüştürüldü.

Diğer bir örnekte ise, Magic Editor, bankta oturan bir çocuğu fotoğrafın ortasına daha yakın hale getiriyor ve sol taraftaki boşluğu doldurmak için bankın ve balonların “yeni” kısımlarını oluşturuyor. Google, bu örnekte de gökyüzünü daha canlı hale getiriyor.

Magic Editor, mükemmel bir özellik olmasa da fotoğrafların geleceği açısından önemli bir adım. Fotoğrafın artık ne olduğu sorusunu sormamıza fırsat sunuyor. Bu özellik, Pixel 8 ve 8 Pro modelleriyle özel olarak kullanılabilir olacak ve fotoğraflarınıza yeni bir boyut kazandırarak anılarınızı daha da güzel hale getirebilirsiniz.

Google’ın yapay zekâ destekli fotoğraf düzenleme özelliği Magic Editor, fotoğraflarınızı baştan yaratmanıza imkan sağlayacak. Bu özellikle fotoğraflarınıza yeni bir boyut kazandırarak anılarınızı daha da güzel hale getirebilirsiniz. Pixel 8 ve 8 Pro modelleriyle özel olarak kullanılabilir olan bu özellik, fotoğraf düzenleme konusunda bir devrim niteliğinde.

Google Magic Editor ile fotoğraflar büyüleniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Magic Editor ile fotoğraflar büyüleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Horse At Yarışı Tahminleri Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Aba Nedir subdomain mi klasör mü gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek tarhana ekşi olursa ne yapılır demon slayer izle