yükleniyor...

Google ile Samsung müzik platformu için anlaştılar

Google Play Müzik artık birçok Samsung cihazında hazır olarak gelecek ve kullanıcılar 3 ay ücretsiz olarak kullanabilecekler. Sizde haberimizden Samsung ve Google arasındaki anlaşmanın detaylarını okuyabilirsiniz.

Son zamanlarda müzik alanında büyük yatırımlar yapılıyor ki online müzik programlarının bu alanda oldukça büyük katkısı oluyor. Google ile Samsung müzik platformu konusunda bir araya geldiler ve kulislere göre Google’nin popüler müzik platformu Play Müzik için anlaştılar. Şimdi sıkı durun çünkü Samsung kullanan herkesi ilgilendiren bir haber geliyor. Google kendi servisi olan Google Play Müzik hakkında Samsung ile bir anlaşma yapmışa benziyor. Bu anlaşmaya göre birçok alanda yenilikler bizleri bekliyor. Google bu girişim ile online müzik programlarında çok muhteşem bir yere gelecek ki dünyada Samsung kullanan kullanıcıları düşündüğümüzde bu gerçekten muhteşem bir şey olacak gibi duruyor.

SAMSUNG KULLANICILARI ÖN PLANDA TUTACAK

Samsung bu alanda oldukça büyük çalışmalar yaptığı gibi aynı zamanda birçok kişinin de merak ettiği soruya cevap verdi. Akıllı telefonlarda ve diğer cihazlarında Samsung bu uygulamayı kullanmayı zorunlu yapmayacak. Yani Google Play Müzik Samsung cihazlarda kesin gelecek ama sizde mobil uygulamadan istediğiniz programı indirip kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Google böylece müzik piyasasındaki artışı görüp bu alana da bir yem atmış oldu. Eğer kullanıcılar bu uygulamayı severse elbette Spotify gibi bir büyüme gösterecek olan Google Play Müzik birçok kişinin müzik dinlemek için ilk tercihi olacak.

GOOGLE PLAY 3 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ OLACAK

Google Play Müzik bu tür girişimlerle birlikte rakipleri olan Apple Music ve Spotfiy programlarını sollamayı düşünüyor ve bu alanda gerçekten çok büyük bir adım attı. İlk olarak Samsung ile anlaştı ve Samsung kullanıcıları 3 ay boyunca bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilecek ve istediği müziği ücretsiz olarak kullanabilecek. Eğer sizde Samsung marka telefon kullanabiliyorsunuz kesinlikle bu fırsatı kaçırmayın.

Google ile Samsung müzik platformu için anlaştılar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google ile Samsung müzik platformu için anlaştılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla