yükleniyor...

Google Her Boyutta Resim Buluyor

Bildiğiniz gibi, Google , Google aramada görüntü boyutlarını belirleme yeteneğini kaldırdı ve bunları Büyük, Orta ve simge gibi daha geniş sınıflandırıcılarla değiştirdi.  Ancak özel boyutlara sahip görüntülere ulaşmak istiyorsanız bu web sitesi bu isteğinizi yerine getirecek.

Web sitesini kullanmak oldukça basittir. Size sunulan metin kutularına görüntü için tercih ettiğiniz genişlik ve yüksekliği girmeniz yeterlidir. Ayrıca arama yapmanız için bir anahtar kelime metin kutusu sunmaktadır. Bu aramalar  sayesinde  web sitesi doğrudan Arama Sonuçları sayfasına götürecektir.

Google

Web sitesi açık kaynaklıdır ve ilginizi çekiyorsa veya web sitesinin bir tasarım revizyonu kullanabileceği gibi katkıda bulunmak istiyorsanız, web sitesinin kaynak koduna bakabilirsiniz.

Alternatif olarak, arama sorgusundan sonra boyutları ımagesize:widthxheight biçiminde ekleyerek her zaman özel boyutlara sahip görüntüleri arayabilirsiniz. Örneğin, 750 = 500 görüntü çözünürlüğünde Apple’ın görüntülerini arıyorsanız, sadece “Apple ımage size:750=500”kullanabilirsiniz. Bu web sitesi sayesinde kullanıcılar istedikleri boyutlardaki resimleri bulabilecek.

Google hakkında merak edilenler

Görsel Boyutunu Nereden Ayarlayabilirm?

Arama kısmında yer alan araçlar kısmından istediğiniz boyutu seçebilirsiniz.

Özel Boyuttaki Resimleri Bulabilir Miyiz?

Size sunulan alandan istediğiniz boyuttaki resimleri bulabilirsiniz.

Ücretli Midir?

Kullanıcıya tamamen ücretsiz bir deneyim sunar.

Google Her Boyutta Resim Buluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Her Boyutta Resim Buluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.