yükleniyor...

Google Haritalar'a Motosiklet Seçeneği Geldi !

Google Haritalar’a her geçen gün yeni özellikler ve farklı ulaşım seçenekleri geliyor. Bu sefer ise motosiklet için yeni bir seçenek geldi. Detaylar haberimizde.

Google, motosiklet sürücüleri için yeni bir güncelleme yayınladı. Motosikletler ile araçların bazı rotaları farklı olabiliyor . Ayrıca Google Maps ile beraber motosikletlerinizi park edebileceğiniz alanlar olup olmadığını, veya o bölgelerin park etmek için müsaitlik derecesini görebiliyorsunuz. Aslında tabi ülkemiz için bu park olayı pek gerçekçi değil .

 

Uygulamanın 9.67.1 sürümüyle eklenen yeni özellik, şimdilik Hindistan‘da kullanılabilir durumda. Ancak her zaman olduğu gibi yakında sunulacak güncelleme ile bu modun diğer bölgelerde de olacağını belirtelim. Büyük ihtimalle Hindistan’a ilk gelmesinin nedeni ise kalabalığından dolayı çok fazla motosiklet kullanımı olmasından kaynaklı olarak düşünüyorum .

Google Haritalar'a Motosiklet Seçeneği Geldi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Haritalar'a Motosiklet Seçeneği Geldi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla