yükleniyor...

Google Haritalar Sürükleyici Görünüm Rotalara Geliyor

Google Haritalar, seyahat rotalarınıza yeni bir özellik ekledi: Sürükleyici Görünüm (Immersive View). Bu özellik sayesinde seyahat etmek istediğiniz yerleri çok daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sürükleyici Görünüm, Google I/O 2023 etkinliğinde duyuruldu ve şu anda yerlerin 3D görünümlerini sunuyor. Hava durumu ve trafik gibi önemli bilgileri de göstererek seyahat planlamanızı daha kolay hale getiriyor.

Google Haritalar, Sürükleyici Görünüm’ü kullanarak rota planlamasını daha kolay hale getirdi. Bu özellik, yeni bir yere giderken önemli yapıları ve binaları daha iyi görselleştirerek yardımcı oluyor. Ayrıca, trafik simülasyonları gibi detayları da göstererek yol durumunu daha iyi anlamanızı sağlıyor.

Sürükleyici Görünüm için rotalar özelliği, birkaç şehirde yaz aylarında kullanıma sunulacak ve yıl sonuna kadar 15 şehirde mevcut olacak. Amsterdam, Berlin, Dublin, Floransa, Las Vegas, Londra, Los Angeles, Miami, New York, Paris, San Francisco, San Jose, Seattle, Tokyo ve Venedik’te kullanılabilir olacak.

Eğer Sürükleyici Görünüm’ü kullanmak isterseniz, bir süre beklemeniz gerekebilir. Google, özelliğin “önümüzdeki aylarda” kullanıma sunulacağını belirtiyor. Sürükleyici Görünüm, önce iOS ve Android’de kullanılabilecek, masaüstüne gelip gelmeyeceği ise henüz net değil.

Seyahat etmeyi sevenler için çok etkileyici bir özellik olan Sürükleyici Görünüm, Google Haritalar’ın seyahat planlaması konusunda daha da kullanışlı hale getiriyor. Yapacağınız seyahatlere daha hazırlıklı olarak çıkabilirsiniz.

Google Haritalar Sürükleyici Görünüm Rotalara Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Haritalar Sürükleyici Görünüm Rotalara Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler sosyal medya faydaları too many requests ne demek yapılacaklar listesi uygulama zyxel modem kurulumu marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek 52 hafta kaç ay