SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1536
569 0

Google Fotoğraftan Kurtulu Yok

Google Fotoğraftan Kurtulu Yok
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Android akıllı telefonlarda tam olarak işlevlerin kilidini açmak için bir Google hesabı ile oturum açmanız gerekiyor.

Oturum açtığınızda YouTube, Fotoğraflar, Google +, gelen kutusu, Fit, Drive, Takvim, Chrome, Play Store’a, e-posta gibi Google’ın hizmetlerinin tamamına erişim sağlayabilirsiniz. Yani sizin anlayacağınız bir Google hesabı sadece Gmail’den daha fazlasıdır.

Son zamanlarda Google, Android ve iOS için yeni fotoğraf hizmetini tanıttı. Bu uygulama kullanıcıların fotoğraflarını yedeklemesini ve düzenlemesini sağlıyor. Ancak Google Fotoğraflar uygulamasını kullanan bazı kullanıcılar kötü bir sürpriz ile karşılaştı.

1436872507_googlephotos.jpgGoogle Fotoğraf hizmetini kullananlar bu uygulamayu silseler bile, resimleri yüklemeye devam ettiğini keşfetti. Google+ da online olduğunuz sürece uygulama fotoğraflarınızı bulut üzerinde kaydetmeye devam ediyor.

Bu sorun alt etmek neyseki çok kolay. Telefon ayarlarına girin ve oradan fotoğraf yedekleme seçeneğini kapatın.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Google Fotoğraftan Kurtulu Yok konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Fotoğraftan Kurtulu Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google Fotoğraftan Kurtulu Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.