Google Fotoğraflar Uygulamasına Bokeh Modu

Android işletim sistemlerinde kullanılan fotoğraf uygulaması Google Fotoğraflar yakın zamanda vereceği bir güncelleme ile bokeh çekim modunu kullanıcılarına sunacak.

Google Fotoğraflar Uygulamasına Bokeh Modu

Android işletim sistemli cihazların fotoğraf ugyulaması Google Fotoğraflar yakın bir zamanda son dönemlerin en meşhur özelliklerinden biri olan bokeh çekim modunu getirebilir.

Google Fotoğraflar uygulamasını yalnızca fotoğraf depolama yeri olarak bilen kullanıcıları şaşırtan yeni bir adım geliyor. Son dönemlerin çok tercih edilen fotoğraf çekim modu olan bokeh modu Google Fotoğraflar tarafından yapılması beklenen yeni bir güncelleme ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Google Fotoğraflar ile hayatımıza kısa bir zaman dilimi içerisinde girmesi beklenen özelliğe her akıllı telefonda malesef kullanıcılar erişemiyor. Her telefonun kendi kamera modları arasında yer almayan bu özellik bazı farklı uygulamalar yardımıyla elde edilebiliyor. Ancak telefonun orjinal kamerası ile çekilen görüntülere göre aynı hazzı vermiyor.

Hedef alınan asıl nesnenin ön plana çıkarılıp arka tarafın bulanık hale getirilmesiyle yapılan bu çekim modu için Google yatırım yapmaya hazırlanıyor. Google Fotoğraflar tarafından sunulan bir sonraki güncelleme kapsamında bu özelliğin kullanıcılara verilip verilmeyeceği merak konusu.

"Google Fotoğraflar Uygulamasına Bokeh Modu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Fotoğraflar Uygulamasına Bokeh Modu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Fotoğraflar Uygulamasına Bokeh Modu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları