yükleniyor...

Google Doodle Yaparak Euro 2016'yı Unutmadı

Özel günlerde ve bazı özel olayların gerçekleştiği zamanlarda bunları bize birer hatırlatıcı gibi gösteren Google Doodle yaparak Euro 2016’yı unutmadığını gösterdi.

Euro 2016 Başlangıcı

 

Google’ın özel günler için yaptığı Doodle uygulaması hâlâ devam etmekte. Milyonlarca kullanıcısı olan arama motoru Google, bu akşam ilk olarak Fransa Romanya karşılaşması ile başlayacak dünya çapında ses getirecek bu büyük turnuva için de özel bir tasarımda bulundu.

Euro 2016 Başlangıcı

Şampiyonaya takılan 24 takımdan 16 tanesinin ülke bayraklarıyla zenginleştirdiği Doodle’da, Fransa’yı temsil eden horoz ve Fransa denince akla ilk gelen Eifel Kulesi de bu Doodle’da yer almakta. Bugünden itibaren başlayacak olan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı Google’ın kendi sayfasından da takip edebilirsiniz.

Doodle üzerinden fikstür, maçlar ve gruplar hakkında da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.,

Berkay Eke / Technosfer

Google Doodle Yaparak Euro 2016'yı Unutmadı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Doodle Yaparak Euro 2016'yı Unutmadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri gl hf ne demek 52 hafta kaç ay