Google Chrome Dokunarak Arama Özelliğine Kavutu

  • 09 Haziran 2015
  • 972 kez görüntülendi.
Google Chrome Dokunarak Arama Özelliğine Kavutu

Chrome , özelliklerine bir yenisini daha ekledi ve rakiplerini yine zora soktu. Tarayıcı  bugün Android telefon ve tabletlerde bir güncellemeye getirdi.

I/O 2015 etkinliğinde bahsettiği ” Touch to Search” özelliği  , bugün kullanıcılarına kavuştu. Google Chrome dokunarak arama özelliği diyebileceğimiz bu özellik ile şirket , Android tabanlı cihazlar da yayınladığı güncellemelere yeni bir özellik daha eklemiş oldu. Android işletim sisteminin geliştirilmesinin ardından onunla birlikte hep tarayıcı desteği sağlayan Google , global aramalar yönünden insanların ilgisini  “Google Chrome Dokunarak Arama” özelliği ile oldukça çekecek gibi duruyor.

Google Chrome Dokunarak Arama

Google Chrome Dokunarak Arama

Google‘ın yaptığı son çalışması ile internet tarayıcısı Chrome üzerinde yer alan kelimelere dokunarak arama yapabilme özelliğini katmayı başardı. Ekranda beliren kelimelerden biri kullanıcı izni ile seçilerek gerekli adımlar takip ediliyor ve dokunarak arama gerçekleştiriliyor.

Chrome , bu sayede yanlış arama sorununu da kullanıcıları için bir nebze olsun azaltmayı planlıyor .Google Chrome , bu güncellemeyi sadece Android tabanlı cihazlar için yayınladı.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ