yükleniyor...

Google Camera Güncellendi !

Google, Play Store’da yer alan ve çoğu telefona yerleşik olarak gelen Kamera uygulamasını güncelledi ve bir takım yenilikler getirerek kullanıcılara kolaylık sunmayı hedefliyor. Peki bakalım bu yenilikler nelermiş .. Detaylar yazımızın devamında

Google-Camera-main-1

Google özellikle firmaların kendi kamera arayüzlerini sevmeyen kullanıcılar için kamera uygulaması hazırlamış ve resmen sadelik konseptini bu uygulamanın içine işlemiş durumdaydı. Bunu bir adım öteye götürerek daha kullanışlı olması için elinden geleni yapmaya devam ediyor Google.

Bugün bu güncellemeyle beraber artık her telefonda rastladığımız video kaydı sırasında fotoğraf çekimine yer veriyor bu uygulamada Google. Ayrıca bir ekleme daha yapmadan geçemeyeceğim Google Camera uygulamasını kullananlara bakacak olursak son derece memnunlar hiçbir kasma olmaması ve sadelik en önemli etken.

google-camera-3-2

Daha önce uygulama ekranının üst tarafında bulunan yavaş çekim özelliği, yeni arayüz ile ayrı bir menüye alınarak daha rahat ve gelişmiş slow motion videolar çekilmesi sağlanıyor.

Ayrıca yapılan testlerde Google Kamera’nın güncel versiyonu olan 3.2.042 sürümünde, çekilen fotoğraflar çok daha hızlı yükleniyor. Google Kamera uygulamasına Play Store üzerinden sadece Nexus serisi akıllı telefonlar ve tabletler ile ulaşılabiliyor bunu da hatırlatalım.

Google, uygulamayı Android ekosisteminde bulunan diğer cihazlar için 2.7 sürümünde bırakarak güncellemeyi kesti. Bu da diğer markadan telefonları kullanıp da kamera arayüzünden memnun kalmayanlar için üzücü bir haber olarak nitelenebilir.

Google Camera Güncellendi ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Camera Güncellendi ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Abdül Ne Demek mastika rakı fiyatı gl hf ne demek Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır demon slayer izle