yükleniyor...

Google Bard Pixel Telefonlara Widget Olarak Geliyor

Google, Bard Pixel telefonlara widget olarak eklenen özellikleriyle müşterilerine yenilikler sunmaya devam ediyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, ana ekranlarında hızla erişebilecekleri bilgileri özelleştirebilecekler. Widget sayesinde hava durumu, haberler, takvim, saat ve daha pek çok bilgiye anında erişim sağlamak mümkün olacak. Bu yenilik, kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken, Bard Pixel telefonlarının kullanıcılara sunduğu avantajların bir diğer göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Google Bard Pixel Telefonunda Yer Alacak

Google Bard Pixel, yapay zekâ destekli bir sohbet botudur. ChatGPT’ye rakip olarak tasarlanan Bard’a şimdilik özel web sitesi üzerinden erişilebilmektedir. Bard’a özel olarak hazırlanan sayfada botun geri bildirimlere açık olduğu belirtilmiştir.

Bard, Android Ana Ekranında Olacak Bir Widget Olarak Görünebilir

Bard’ın yakında Android ana ekranında yer alacak bir widget olarak kullanılabileceği 9to5Google tarafından incelenen kodlar ile ortaya çıktı. Ancak Bard’ın Google arama uygulamasına entegre edilip edilmeyeceği ya da bağımsız bir uygulama olarak sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

Bard, Pixel Telefonlarına Özel Olarak Sunulacak

Bard’ın öncelikle Pixel telefonlara özel olacak şekilde sunulacağı düşünülse de, henüz erken erişim aşamasında olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, bir Pixel telefon sahibi olmak kullanıcılara bekleme listesini atlamalarını sağlayabilir ya da tüm Pixel telefon sahiplerine sunulana kadar bekleme listesine katılma gereksinimi ortadan kalkabilir.

Google’dan Yapay Zekâ Duyuruları Bekleniyor

Google’ın 10 Mayıs 2023’te düzenlenecek olan I/O toplantısında yapay zekâ ile ilgili birçok duyuru yapması beklenmektedir. Bu duyurular arasında Bard’ın Pixel telefon kullanıcılarına nasıl yardımcı olacağı gibi soruların cevapları da yer alabilir.

Google Bard Pixel Telefonlara Widget Olarak Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Bard Pixel Telefonlara Widget Olarak Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Horse At Yarışı Tahminleri Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay