yükleniyor...

Going Medieval Sistem Gereksinimleri

İçerisinde şehir kurma ve koloni yönetimi gibi öğeleri barındıran Going Medieval, erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirdi. Yapım, veba salgınının ardından medeniyetin çökmeye yüz tuttuğu bir Orta Çağ evrenini konu alıyor. Oyunun geliştiriciliğini Foxy Voxel, dağıtımını ise PC Building Simulator, Good Company ve geçtiğimiz aylarda çıkan TOHU gibi oyunlardan tanıdığımız The Irregular Corporation üstleniyor.Going Medieval’ın en az bir yıl erken erişim sürecinde kalması planlanıyor ve daha şimdiden bu süreçte oyuna eklenecek içeriklerin bazıları oyuncularla paylaşılmış durumda.

 • Mağaralar, harabeler ve doğal patikalar
 • Ticaret, diplomasi ve din mekanikleri
 • Diğer yerleşim yerlerine saldırma, kuşatma silahları ve düşman esir alma mekaniği
 • Hayvancılık sistemi ve vahşi hayvanları evcilleştirmek

Bu Orta Çağ oyununun hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Going Medieval şu an Steam ve Epic Games Store üzerinden satın alınabilir durumda.“Orta Çağ’da geçen bu koloni kurma simülasyonunda, halkınıza çalkantılı dönemlerinde önderlik edin.”

GOING MEDIEVAL HAKKINDA

Going Medieval’ın dünyasında, halkınız karanlık dönemlerden geçiyor. 14. yüzyılın sonunda patlak veren bir veba salgını, küresel nüfusun %95’inin ölmesine sebep oldu. Medeniyet yıkıldı.Kimileri enkazdan sağ çıktı ve şimdi sen bu hayatta kalanlara yol göstermelisin. Onlara bir yuva kur ve onları sınıflar, sınırlar ve kanunlar olmayan bu felaket sonrası dönemin kanun kaçaklarından, barbarlarından ve bağnazlarından koru.Kaleni İnşa Et: Yerleşim yerini tasarla, inşa et ve küçük bir ahşap kulübeden devasa bir taş kaleye ulaşana kadar genişlet. Kullanımı kolay üç boyutlu arazi düzenleme araçlarıyla dolambaçlı yeraltı mağaralarından çok katlı hisarlara kadar her yönüyle mükemmel bir kale inşa edebilirsin.Kolonini Savun: Dünya felaketin ardından çetin bir yer oldu ve içerisinde çeşitli tehditler barındırıyor. Onlara karşı ancak aşılamayan bir savunma hattı oluşturarak üstünlük sağlayabilirsin. Halkı dalga dalga gelen saldırganlara karşı savaşabilmeleri için silahlandır.Kendi Hikayeni Yaz: Tehlikede olan yabancılara yardım ederek veya seninle aynı düşünen gezginleri toplayarak nüfusunu arttır. Her köylünün bir geçmişi ve hayalleri var. Davranışlarını ve başkalarıyla olan ilişkilerini gözlemleyerek onları iyice tanı.

Going Medieval SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: AMD veya Intel 3.3 GHz (AMD FX 8300/Intel i5 3000)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD/NVIDIA  2 GB VRAM (RX 560/GTX 1050)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

 

Going Medieval Sistem Gereksinimleri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Going Medieval Sistem Gereksinimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla