Gist 2019, 31 Ocak’ta başlıyor

25.12.2018
A+
A-

Türkiye’nin en büyük internasyonal ölçekli Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul’un dördüncüsü, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Gist 2019, 31 Ocak’ta başlıyor

31 Ocak 2019 Perşembe saat 10:00’da başlayacak olan fuar, üç Şubat 2019 saat 18:00’e kadar sürecek. Biletleri internet üzerinden indirimli satılan Gaming İstanbul’da yeni oyunlar tanıtılırken, eğlenceli ve inovatif cihazlar görücüye çıkacak ve birbirinden renkli, ödüllü turnuvalarla coşku doruğa çıkacak.

Gaming İstanbul, oyun severlerin olmasıyla birlikte oyun profesyonellerinin de randevu noktası. Meşhur oyunların geliştiricileri seminerler verirken, oyun dünyasında kariyer fırsatları arayanlar bir araya istikbal ve fuar, yerli oyun ihracatına da köprü vazifesi görecek. Oyun dünyasının heyecanla beklediği Gaming İstanbul Fuarı, 31 Ocak 2019 – üç Şubat 2019 tarihleri içinde Türkiye’nin en büyük gosteri merkezi Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde dördüncü kez gerçekleştirilecek. Toplam 18 bin 470 metrekare açık ve kapalı alanda yapılacak fuar.

GIST 2019 için arka sayım başlandı!

Dünya devi oyun şirketlerinin stantları, ödüllü oyun ve cosplay turnuvaları, çocuk parkı, alışveriş ve retro oyun dalının yanı sıra, oyun dünyasında kariyer yapmak isteyen ve halihazırda sektörde çalışan profesyonellere yönelik etkinliklere ev sahipliği meydana getirecek.

Buna ek olarak oyun dünyasının yeni gözdesi olan müstakil oyunlar, ülkemizde de büyümeye devam ediyor. Gaming İstanbul, bugüne kadar hiç kazanç almamış, belirgin bir büyüklüğün altındaki müstakil oyun şirketlerine özel destek vermeye bu yıl da devam ederken, GIST Bağımsız Geliştirici Ödülleri de bu yıl ilk defa düzenlenecek.

"Gist 2019, 31 Ocak’ta başlıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Gist 2019, 31 Ocak’ta başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gist 2019, 31 Ocak’ta başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları