yükleniyor...

Giphy Cam Android Kullanıcılara Çıktı

Geçtiğimiz yıl iOS platformu için yayınlanan fakat Android platformlar için henüz yayınlanmış olan Giphy Cam GIF yaratma uygulaması ile ilgili merak edilenler haberin detaylarında.

iOS platformuna 14 ay önce çıkarılan GIF yaratma uygulaması Android kullanıcılarıyla da nihayet buluştu. Giphy Cam uygulamasını Google Play Store‘dan edinebilirsiniz.

Giphy Cam ile Neler Yapabilirsiniz?

Engatget’ın yaptığı habere göre, çok kolay bir şekilde GIF görüntüleri yaratabilir, uygulamanın sahip olduğu çeşitli filtreler yardımıyla, metinlerle ve emojilerle birlikte oluşturduğunuz GIF’leri düzenleyip süsleyebilirsiniz. Bu şekilde donanımlı olan GIF yaratma uygulaması uzun bir bekleyişe rağmen Android platformu içinde bazı eksiklere sahip.

giphy-cam-animated-header

iOS platformunda olduğu gibi video içe aktarma ve kaynaktan GIF yaratma özellikleri Android platformu sürümünde yer almıyor. Sahip olması gereken bu eksiğin ve günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başlayan arttırılmış gerçeklik özelliğinin de en kısa zamanda uygulamaya tanıtılacağı sinyalini veriyor.

Ancak bu eksikleri göz ardı edersek GIF paylaşım platformu olan Giphy iOS işletim sistemlerinden sonra Android işletim sistemlerinde de kullanılmaya başlamış olması oldukça güzel bir durum.

Giphy Cam Uygulamasına Nasıl Sahip Olabilirim?

giphy cam

Android 5.0 ve üzeri versiyonlarını destekleyen uygulamanın son sürümünü Google Play Store‘dan edinebilirsiniz. Giphy Cam uygulamasını Android cihazınıza yükleme işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama 74 MB büyüklüğünde olduğunu da buraya not edelim. Şimdiden iyi deneyimler.

Berkay Eke / Technosfer

Giphy Cam Android Kullanıcılara Çıktı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Giphy Cam Android Kullanıcılara Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü adet geciktirici ilaç isimleri tarhana ekşi olursa ne yapılır 2006 kaç yaşında demon slayer izle