Geliştiriciler İçin iOS 10.3 Beta 3 Yayınlandı !

  • 20 Şubat 2017
  • 192 kez görüntülendi.
Geliştiriciler İçin iOS 10.3 Beta 3 Yayınlandı !

En son ki beta güncellemesini 2 hafta önce veren bve bu hafta beklenen beta 3 güncellemesi yayınlandı. Peki bu beta güncellemesi ile beraber gelen yenilikler neler ? Detaylar haberimizde..


Aslında genel olarak bakarsak, beta 1’de nasıl yenilikler geldiyse onları daha çok stabil hale getirmek ve geliştirmek için yayınlanan bir güncelleme oldu bu. İpad Pro cihazımda 280 Mb’lık bir güncelleme olan Beta 3 güncellemesini cihazlarınıza yüklemek için ilk öncelikle Apple’ın yazılımcı sürümü profiline sahip olmanız gerekiyor. Peki iOS 10.3 ile beraber gelecek yeniliklere göz atacak olursak..

Kullanıcıların kaybolan AirPods’larını bulmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş AirPods’umu Bul aracı geliştiriciler için kullanılabilir.
Artık SiriKit, faturaları ödemek, ödemelerin durumunu kontrol etmek ve gelecekteki bazı ödemeleri planlamak için kullanılabilir.
Harita uygulamasındaki hava durumu simgesi, saatlik hava tahminlerini göstermek için 3D Touch desteğine kavuşmuş.
CarPlay, yakın zamanda kullanılan uygulamaları başlatmak için yeni kısayollar içeriyor.
CarPlay Haritası artık, EV şarj istasyonu konumlarını gösteriyor.
Artık HomeKit, programlanabilir ışık anahtarlarını destekliyor.
Mail uygulamasındaki Görüşme Görünümü için bazı gezinme iyileştirmeleri yapılmış.

Şuanlık iOS 10.3 Beta 3 ile beraber hangi yenilikler geldiğini tam bilmiyoruz fakat bilgilere ulaştıktan sonra sizlere bunu çabuk bir şekilde aktaracağız. Bizi takip edin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ