yükleniyor...

Geleceğin İş Dünyası İçin Yenilik

Google, bu yılın başlarında Workspace uygulama grubuna yapay zeka özelliklerini entegre etmeye başlamıştı. Ancak, bu özellikler henüz genel kullanıma sunulmadı. Google, bu çabalarını “Duet AI” adı altında yeni bir markayla tanıttı. Duet AI, Google’ın verimlilik uygulamaları için bir dizi yapay zeka aracını kapsıyor. Bu araçlar, her türlü iş sürecini optimize etmek için yapay zekanın gücünden yararlanmayı hedefliyor. Sidekick, belge içeriğini analiz edebilen ve belgeler hakkında soruları yanıtlayabilen yeni bir özellik. Ancak, bu yeni araçlara erişmek için, Workspace Labs’a kaydolmanız ve bekleme listesine katılmanız gerekiyor. Google, hizmetleri “önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcıya ve ülkeye” sunmayı planlıyor.

Bu yeni özelliklerin ardındaki amaç, iş süreçlerini daha verimli ve etkin bir hale getirmektir. Google, Duet AI ve Sidekick hizmetlerinin, özellikle iş dünyasında, çalışma biçimimizi değiştirebilecek güce sahip olduğuna inanıyor. Duet AI, belge ve Gmail’de yazı yardımı, Slides için resim oluşturma, Meet için otomatik toplantı özetleri ve daha fazlasını içeriyor. Yazı yardımcısı artık mobil Gmail’e de gelecek ve “Bana Yazmada Yardımcı Ol” olarak adlandırılacak. Sidekick ise, belgedeki bilgileri daha geniş bir bağlamda anlama ve belgenin içeriğiyle ilgili olası yeni fikirler ve görüşler sunma yeteneğine sahip olacak.

Özellikle Sidekick, belge içeriğini analiz ederken ve belgenin içeriği hakkında soruları yanıtlarken oldukça etkilidir. Google I/O etkinliğinde yapılan duyurularla, Duet AI ve Sidekick hizmetlerinin gelecekte yapay zekanın kullanımını daha yaygınlaştırarak herkesin daha verimli ve etkin olmasını sağlama potansiyeline sahip oldukları görülmüştür. Ancak, ne zaman erişim sağlanacağı henüz net değil. Google, Duet AI ve Sidekick hizmetlerini önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcıya ve ülkeye sunmayı planladığını belirtti. Hem iş hayatında hem de günlük hayatta daha verimli olduğumuz bir geleceğe doğru adım atmak için, Duet Aİ ve Sidekick gibi araçların sağlayacağı faydaları beklemeye devam edeceğiz.

Geleceğin İş Dünyası İçin Yenilik konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Geleceğin İş Dünyası İçin Yenilik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Eczaneler too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları demon slayer izle