yükleniyor...

Geekbench 4 Yayınlandı !

Dünyanın en popüler test programlarından biri olan Geekbench için beklenen yeni versiyon sonunda kullanıcılarla buluştu. Bu versiyon yeni ve farklı birçok özellik getiriyor. Detaylar haberimizde..

Geekbench büyük ilgi gören bir sentetik program. Bu programın 4. Versiyonu bugün çıktı . Bu versiyondaki en büyük yenilik birbirinden bağımsız olan testlerin programdan çıkarılması. Eski versiyon bu verileri aklında tutabiliyordu fakat artık hız konusunda sorun kalmayan telefonlar çıktığı için bu verilerin saklanmasına da gerek kalmadı tabi.

IMG_1599

SQLite kayıtlarında düzenleme, ayrıştırma yapılabiliyor artık. LLVM dosyaları işlenebiliyor, PDF dosyalarının ise renderlarını alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Yeni versiyonla beraber ayrıca GPU hesaplaması özelliği geldi ve RAW dosyaları da düzenlenebiliyor.

Geekbench 4, peki hangi yazılımlar için yayınlanmış durumda ? 

Windows, macOS, Linux, iOS ve Android için yayınlandı. Mobil platformlar için bedava durumda fakat diğerlerini kullanmak için ücret ödemeniz gerekiyor.

MERT BÜYÜK / TECHNOSFER

Geekbench 4 Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Geekbench 4 Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla