yükleniyor...

Games Week İstanbul Kapılarını Açıyor

Games Week İstanbul etkinliğinde, yeni çıkan oyunları ilk defa oynayabilir, eğer oyun geliştiricisiyseniz seminerlere katılarak oyununuzu daha da iyi geliştirebilirsiniz.

Oyun dünyasında yeni oyunların ilk kez oynanacağı fuar CNR Games Week İstanbul, 2-5 Kasım tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak.

Fuarda bizleri, drone şovları, cosplay yarışmaları, oyun turnuvaları, dijital gösterilerin yanı sıra oyun geliştiricileri için seminerler yer alacak. Fuarda Call of Duty’nin yeni oyunu World War II, Assassin’s Creed Origin, Forza’nın yeni serisi Motorsport 7, Doughligs gibi onlarca oyunu ilk defa oynama fırsatı bulabileceksiniz.

CNR GAMES WEEK İSTANBUL’A NASIL GİDİLİR?

Fuara katılmak için bir bilet satın almanız gerekiyor. 4 Gün sürecek olan etkinlik için ister bir günlük ister iki günlük isterseniz 4 günlük bilet alma imkanınız var. Biletlerin fiyatları ise bir günlük 20₺(TL), iki günlük 35₺(TL) ve dört günlük bilet ise 60₺(TL) olarak satılmakta. “CNR Games Week İstanbul” şeklinde arama motorunuzdan arama yapacak biletleri satın alabilirsiniz. 

Games Week İstanbul Kapılarını Açıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Games Week İstanbul Kapılarını Açıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları