yükleniyor...

Game ofThrones 7. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı

Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünya ülkeleri televizyon ve internette en çok izlenme oranlarına ulaşan Game of Thrones dizisini merakla bekliyor. Game of Thrones’un merakla beklenen 7. sezon tanıtım filmi yayınlandı.

Muhteşem bir 6. sezon geçiren dizi muhteşem bir sezon finali yaparak yine insanları meraka sürükledi. 7. sezonun çıkması merakla bekleyen izleyiciler ilk çıkan tanıtım filmi ile yeni sezonla ilgili bilgilere erişebilirler.

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda dizinin final yapacağı haberleri yayılmıştı. Hatta 7. ve 8. sezonlarda dizinin normal bölüm sayısından daha az bölüm yayınlanacağı da söylenmişti. Bu sebeple girilen son düzlükte artık bir çok gizemin ve beklenen geleceğin ne olacağı hakkında kısa ip uçları bu sezon da verilecek gibi duruyor.

game of thrones

HBO’nun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda kısa tanıtım videosu yer almakta. Bu tanıtım videosuna yakın gelecekte bu sezonu anlatacak bir uzun fragmanın da habercisi olarak bakabiliriz.

Ufak bir hatırlatma daha..

Game of Thrones 16 Temmuz’da başlıyor.

Game ofThrones 7. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Game ofThrones 7. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Horse At Yarışı Tahminleri 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz sosyal medya faydaları instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir rakı fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri nick oluşturucu 2006 kaç yaşında 1997 doğumlu kaç yaşında olur