Game of Thrones Oyuna Taşınıyor!

Game of Thrones Oyuna Taşınıyor!

Yabancı dizi sektörünün en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones dizinde yaşanan heyecan mobil platformlara taşınıyor. GoT oyun oluyor.

Yabancı dizi sektörünün en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones dizinde yaşanan heyecan mobil platformlara taşınıyor.Warner Bros. Ve HBO ortaklığı ile Turbine tarafından geliştirilen yeni oyun marketlere düştü.

Oyun Game of Thrones adını taşımasına rağmen üst düzey bir kalitesi bulunmuyor. Oyunun ana amacı oyuncuların kendilerine ait aileleri yaratıp rakip oyuncular karşısında hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Turbine tarafından geliştirilen Game of Thrones: Conquest iOS ve Android işletim sistemli cihaz için tasarlanmış bir oyun. Oyuna ilk girişte sizi kendi köyünüze yönlendiriyor ve köyünüzü geliştirmeniz bazı talimatlar sunuyor. Talimatları sırasıyla gerçekleştirerek kendinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Oyunun ana karakterlerinde Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister gibi film oyuncuları yer alıyor.

Web üzerinden yayınlanan versiyonu için de buradaki bağlantıdan kaydınızı oluşturabilirsiniz.

"Game of Thrones Oyuna Taşınıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Game of Thrones Oyuna Taşınıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones Oyuna Taşınıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları