yükleniyor...

Galaxy Tab S9 Ultra’nın tasarımı ortaya çıktı

Galaxy Tab S9 Ultra, 2023 yılında piyasaya sürülecek olan tabletler arasında öne çıkıyor. Samsung’un amiral gemisi tabletinin yaz aylarında Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir telefonlarıyla birlikte tanıtılacağı düşünülüyor. Bu tablet hakkında ortaya çıkan ilk görüntüleri gördükten sonra ise, heyecanlı bekleyiş katlanarak arttı.

Galaxy Tab S9 Ultra’nın selefi olan Tab S8 Ultra gibi, 14.8 inç büyüklüğünde bir ekranla birlikte geleceği söylentiler arasında yer almıştı. Ancak son görseller, tabletin ekran boyutu hakkında daha net bir fikir edinmemizi sağlıyor. Ayrıca, Tab S8 Ultra ile karşılaştırıldığında, arka kameraları dışındaki tasarımı da benzerlik gösteriyor.

Tab S9 Ultra’daki arka kameralar biraz daha yükseltilmiş ve daha büyük görünüyor. Kameraların aynı modül üzerine yerleştirilmediği ve birbirleriyle bağlantısız şekilde olduğu da belirtiliyor.

Teknik özelliklerine bakıldığında, Galasy Tab S9 Ultra’nın selefi Tab S8 Ultra’yı geride bırakacağı söyleniyor. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve 16 GB RAM, tabletin performansını daha da artıracağı düşünülüyor.

Galaxy Tab S9 Ultra büyük ihtimalle yaz aylarında tanıtılacak. Yakın zamanda bu tablet hakkında daha fazla bilgi almayı umuyoruz.

Galaxy Tab S9 Ultra’nın tasarımı ortaya çıktı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Tab S9 Ultra’nın tasarımı ortaya çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Horse At Yarışı Tahminleri 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Abdül Ne Demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları nick oluşturucu 52 hafta kaç ay