yükleniyor...

Galaxy S8 Plus Bataryası Görüntülendi!

Tanıtımına kısa bir süre kala Galaxy S8 hakkında bilinmeyen özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy Note 7’den ağır darbe alan Samsung’un üzerinde titizlikle çalıştığı Galaxy S8 Plus bataryasının görüntüsü sızdırıldı. Peki üzerinde yoğun çalışılan bataryanın kapasitesi ne kadar olacak?

Note 7’den canı yanan Samsung, bilindiği üzere Galaxy S8 cihazları için yoğun çaba sarfediyordu. Samsung’un, özellikle batarya konusunda yoğun çalıştığı ve birden çok firmayla görüştüğü biliniyor. Bu kez o firmalardan birinin ürettiği bir bataryanın görüntüsü sızdırıldı. Bataryanın üzerinde kapasitesinin ve hangi cihaza ait olduğu da görülüyor.

Görselde yer ala bilgilerde bataryanın Galaxy S8 Plus cihazına ait olduğu görülüyor. Ayrıca bu batarya 3500 mAh kapasiteye sahip. Bu değer daha öncesinde edinilen bilgilerle hemen hemen aynı değere sahip.

Tanıtım tarihine kadar daha başka birçok sızıntı ile karşılaşabiliriz. Yeni bilgi geldikçe sizlere haber vermeye devam edeceğiz.

Galaxy S8 Plus Bataryası Görüntülendi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy S8 Plus Bataryası Görüntülendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla