yükleniyor...

Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı

VentureBeat sitesi tarafından Samsung Galaxy S8 özellikleri ve tasarım detayları sızdırıldı. Galaxy S8 modelini tamamen önümüze sundular.

Son zamanlarda Galaxy S8 modeline dair birçok sızıntı haberi internet ortamında dolanıyordu. VentureBeat sitesi tarafından yapılan sızıntıya göre Samsung beklenenden ters köşeye yatırdı. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin önemli özellikleri yansıtıldı.

Galaxy S8 Özellikleri

Galaxy S8 modeli daha öncelerde de belirtildiği gibi çerçevesiz bir ekrana sahip olacak. %90 civarında ekran-kasa oranıyla kullanıcı deneyimini arttırmayı hedefliyor. Bununla beraber Samsung modellerinde oldukça alıştığımız fiziksel tuş ön panelden kalkıyor. Cihazın ön paneli parmak izi okuyucusu olarak kullanılamayacak. Ancak arka kamera yanında yer alan kısımdan parmak izi okuma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Parmak izini doğrudan ekrana okutma özelliği bir başka bahara kaldı gibi görünüyor.

Galaxy S8 modeli 5.8 inçlik bir ekranla gelirken Galaxy S8 Plus modeli ise 6.2 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olacak.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri teknik özellikleri bakımından biraz benzer olacak. Her iki modelde de kullanılma ihtimali olan Snapdragon 835 veya Exynos 8895 işlemcileri cihazlara güç verecek. 64 GB dahili hafızası bulunan cihazların 6 GB RAM’e sahip olacak. Galaxy S8 modelinde 3000 mAh büyüklüğünde batarya bulunurken Galaxy S8 Plus modelinde 3500 mAh büyüklüğünde batarya yer alacak.

Önde 8 MP arkada 12 MP çözünürlüklü kameralara sahip olan Galaxy S8 modeli DEX adı verilen bir aparat sayesinde masaüstü bilgisayar gibi kullanılabilecek. Mart ayında duyurulması beklenen Galaxy S8 modellerinin resmi olarak Nisan ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Fiyat konusunda ise Avrupa satış fiyatı olarak Galaxy S8 modeli 799 Euro, Galaxy S8 Plus modeli ise 899 Euro gibi bir fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy S8 Özellikleri Sızdırıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Sportboss Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü adet geciktirici ilaç isimleri nabızdan hamilelik testi