Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Galaxy S8 Mini Geliyor!

8 ay önce 30 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Galaxy S8 Mini Geliyor!

Samsung Galaxy S8 Mini hakkında detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Samsung kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor.

Samsung Galaxy S8 Mini hakkında detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Samsung kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Galaxy S8 modeli ile teknoloji severlerin karşısına oldukça iddialı çıkan Samsung, yeni cihazı Galaxy S8 Mini modelini de çıkarmaya hazırlanıyor. Farkl ekran boyutları ile her türlü kullanıcıya hitap etmeyi hedefleyen Samsung yeni ekran boyutu ile yakın bir zamanda kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan raporlara göre Galaxy S8 Mini adını verdiği yeni modeli Snapdragon 821 yonga setinden gücünü alacak. 32 GB dahili depolama alanı ve 4 GB RAM kapasitesine sahip olan cihaz 12 MP çift kameraya sahip olacak. Samsung'un yeni akıllı telefonu ilk olarak Güney Kore'de satıaşa sunulacağı yayılan net bilgiler dahilinde. Şu an için yeni cihaza yönelik çok fazla detay paylaşılmadı. Kısa bir zaman içinde Samsung tarafından yeni ekran- vücut oranına sahip cihazını açıklaması bekleniyor.
Etiketler: samsung
Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Galaxy S8 Mini Geliyor!" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Galaxy S8 Mini Geliyor!" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.