Galaxy S6 Ve S6 Edge Güncelleme Geliyor

  • 13 Mayıs 2015
  • 875 kez görüntülendi.
Galaxy S6 Ve S6 Edge Güncelleme Geliyor

Samsung firması ürettiği orta ve giriş seviyeli akıllı telefonlarında da Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini kullanmaya başladı. Samsung firmasının şuanda Android 5.1 Lollipop güncellemesi üzerindeki çalışmaları devam ediyor. Güney Koreli firmanın ile olarak bu güncellemeyi haziran ayında Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcılarıyla buluşturacak.

Kanadalı operatör Rogers‘ın güncelleme yol haritasına göre Galaxy S6 ve S6 Edge Haziran ayında Android 5.1 Lollipop güncellemesiyle buluşacak. Operatör’ün haziran ayında yayınlanacak olan güncellemenin bazı ülkelerde erken çıkabileceğinin sinyallerini verdi. Rogers firması güncelleme döneminin ileri bir tarihe bırakabileceğini belirti.

android-5.1-lollipop-update1

Android 5.1 güncellemesi ile Galaxy S6 ve S6 Edge modelli akıllı telefonlarına bir takım özellik getirecek bu özellikler;

1-) Misafir Modu

Misafir modu ile telefonunuzu başkalarına verdiğinizde size ait olan bilgileri göremesinler diye içerikleri gizleyebilirsiniz. Bu mod ile sizin kendi kullandığınız modu kapatabileceksiniz. Misafir kullanıcılar için yeni bir kullanım modu devreye girecek.

2-)Kamera Özellikleri

Kamera özelliği olarak RAW formatlı çekim modu gelecek. Şuanda LG G4 ve HTC One M9’da bulunan bu özellik güncelleme ile Galaxy S6 ve S6 Edge’de kullanıma sunulacak. RAW formatında çekilen fotoğraflara istediğiniz gibi düzenleme yapabileceksiniz. Bunun yanında Kamera için bazı manuel özelliklerde gelecek. İlk olarak Çekim hızlarının ayarlanması, kamera ayarları ve pil optimizasyonu da bu güncelleme paketine dahil edilmesi bekleniyor.

Daha fazla bilgi gelirse sizlerle paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ