Galaxy S4 Mini Kullanıcılarına Müjde

 • 17 Haziran 2015
 • 3.453 kez görüntülendi.
Galaxy S4 Mini Kullanıcılarına Müjde

Samsung Galaxy S4 mini kullanıcılarının merakla beklediği 4.4.2 KitKat güncellemesi artık Türkiye’de,  Sosyal paylaşım platformu Twitter’da Samsung Türkiye tarafından atılan tweet ile bu heber duyruldu.

Android-4.4-KitKat-3

Samsung şirketi gecen sene Rusya’da dağıtmaya başlamıştı ve ülkemize bu güncelleme 1 yıl sonra geldi. Bunun dışında bir güncelleme Paketinin verilmeyeceğinin altını çizelim.  4.4.2 KitKat gücellemesini OTA ve KİES(şebeke) aracılığı ile dağıtılan güncelleme çok kapsamlı yenilikler taşıyor. Güncelleme paketinin içinde bulunacak özellikler şunlar;

 1. Pil ömründe verimlilik
 2. Kilit ekranında kamera kısayolu
 3. Hızlı ve Stabil çalışan arayüz
 4. Kilit ekranında Tam ekran müzik çalar
 5. Gelişmiş RAM desteği
 6. Kablosuz yazıcı desteği
 7. Beyaz durum çubuğu simgeleri
 8. Geliştirilmiş klavye
 9. Hangouts’un mesaj uygulaması 
 10. Güvenlik Yenilemeleri

Bunlar güncelleme paketinde bulunmaktadır. Dediğimiz gibi bundan sonra Samsung Galaxy S4 mini kullanıcıları için 5.0 Güncelleme paketi verilmeyecek. Eğer telefonun ayarlar kısımından telefonunuza güncelleme atamazsanız Samsung Kies’i indirerek telefonunuza güncelleme atabilirsiniz. Akıllı telefonunuza android 4.4.2 güncellemesini indirdikten sonra hızlandığını görebilirsiniz. ilk başta biraz ağır olduğunu düşünebilirsiniz. Güncelleme işlemi bittikten sonra telefonunuzun açılmasından sonra bir süre bekleyin telefonunuz kendine gelsin. Aynı zamanda kullanılmayan programların silindiğini de görmeniz mümkün.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  Güzel haber teşekkürler.

BİR YORUM YAZ