yükleniyor...

Galaxy Note 8 Sonunda Netleşti!

Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8′ modeli tamamen netleşti. Detaylar haberimizde!

Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8′ modeli tamamen netleşti. Detaylar haberimizde!

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 modeli için yoğun çalışmalar yapıyor. Güney Koreli teknoloji devi Ağustos ayının sonlarına doğru tanıtmasını beklediğimiz yeni amiral gemisinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı oldukça merak konusu.

Galaxy Note 8 modelinin tasarımı için bir çok görsel yayınlandı ve raporlar sızdırıldı. Bu sızıntılar yöneliğinde Galaxy S8+’ı andıran bir cihaz olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca tasarım konusunda özel kılıf firmalarının da yayınladığı görseller Galaxy Note 8 modelinin tasarımını özetlemeye yetiyor.

Yayınlanan görsellerde ilk dikkat çeken özellik cihazın arka paneline yatay bir şekilde konumlandırılmış çift kamera ve onun hemen yanında yer alan parmak izi okuma sensörü. Ayrıca yan panelde bulunan Samsung’un yeni asistanı Bixby için özel bir tuş konumlandırılmış. Ön panele bakıldığı zaman ise yeni amiral gemisinin Samsung Galaxy S8+’tan esinlenerek yapıldığı görülüyor.

26 Ağustos tarihinde New York’ta düzenlenecek olan özel bir etkinlikte tanıtılması beklenen yeni amiral gemisinin şimdilik beklenen değeri 1000 euro seviyesinde olacak. iPhone 8 modelinin de çıkmasına az bir zaman kalacağını düşünürsek Galaxy Note 8 modeliyle ne şekilde bir başarı yakalar oldukça merak konusu.

Galaxy Note 8 Sonunda Netleşti! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy Note 8 Sonunda Netleşti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla